Ramon Molvizar

Wszystko rozpoczęło się cztery dekady temu wprowadzeniem sztuki do magicznego świata zapachów i oparło się na wierze, w której zapach jest jednym z 3 cudów: razem z modlitwą i kobietą. Myślą przewodnią procesu tworzenia perfum Ramon Molvizar zawsze były naturalne składniki oraz szlachetne drewno i kruszce.

Dowiedz się jak i gdzie możesz kupić perfumy

Od samego początku marka Ramon Molvizar obecna była w luksusowych sklepach z najlepszymi tkaninami, perfumami, w najznamienitszych hotelach, strefach wolnocłowych oraz w najlepszych prywatnych klubach świata.

Większość produkcji z naszych laboratoriów w Barcelonie trafia do Azji, Zatoki Perskiej, Stanów Zjednoczonych i Rosji; Zawsze z przeznaczeniem dla specjalnego klienta, dla elity. Kilkanaście procent produkcji sprzedawane jest w Hiszpanii i Unii Europejskiej.

Unikalne składniki w niepowtarzalnej oprawie usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują czegoś więcej niż perfumy wysokiej klasy. Akordy zapachowe złapane w objęcia czystego, 22 i 23-karatowego złota oraz platyny tworzą produkt luksusowy, dzieło sztuki, klejnot.

Nasze perfumy są wyjątkowe, inne, są wynikiem doświadczenia.